logo BEZPECNEKACENI.CZ / pokácení stromu, možný odkup dřevní hmoty, příprava dřeva na palivo dle Vašich požadavků (nařezání, naštěpkování), úklid BEZPEČNÉ RIZIKOVÉ KÁCENÍ

Kácíme bez rizika škod


Prořezy stromů v blízkosti vedení VVN ČEZ. Prořezy stromů v blízkosti vedení VVN ČEZ. Směrové kácení smrků a borovic v Černém dole. Strom v zástavbě ve Dvoře Králové, který nelze skácet ze země. Kvůli potenciálmím škodám na majektu se musí postupně odřezat. Našpalkování smrku na přání zákazníka v Trutnově. Strom poškozený větrem, který byl později napaden infekcí a začal postupně odumírat, v Trutnově. Buk v Maršově napadený cizopasnou houbou, která zapříčinila rychlý konec dřeviny. Kaštany (jírovec maďal) na Bojišti v Trutnově, které jsou nakloněny nad silnici, jsou přestárlé, v minulosti jim byl aplikován hlavový řez a následně neměly řádnou údržbu. Nařezání buku na palivo v Maršově. Příprava paliva dle přání zákazníka z vrby a jasanu na Malé Skále. Odlomená větev velikosti malého stromu vrby na Malé Skále. Pokud se dřevina dlouhodobě neudržuje, tak její provozní bezpečnost na takovém exponovaném míste je nízká. V tomto případě šlo o vrby a jasany na Malé Skále u Železného Brodu.

Máte starosti se stromem? Kácení stromů je specifická činnost, kterou je nejlépe provádět v době vegetačního klidu (od 1. října do 31. března) a to u stromů mimo les.

NECHTE KÁCENÍ RIZIKOVÝCH STROMŮ NA NÁS.
OSLOVTE NÁS.

Kácení rizikových stromů po celé České republice, komplexní služby, skácení, příprava paliva, úklid.